RECEPT NA KRETINOVÉ řízky z venkovského stylu

Pokud toužíte po masitém primárním programu, je to ve skutečnosti snadné, neomylné jídlo, které lidi neustále potěší! Lahodné koření je ve skutečnosti vítězná směs, kterou má každý rád ve spojení s vydatnými kotletami z vepřové hřbety v národním designu!

Moje snadné koření pro prasata je vlastně ideální mix chutného i kouřového, proto k dosažení vynikající chuti nepotřebujete každé jiné přírodní konopí nebo dokonce příchutě! Posouvání tohoto jídla nahoru nebo dolů je extrémně jednoduché, takže ať už jíte doma nebo dokonce nabízíte skupině, tyto kotlety z vepřového hřbetu ve venkovském stylu s kostí jsou skutečně fantastickou volbou!

KRETINKY Z VEPŘOVÉ HŘEBÍTKY VENKOVSKÉHO STYLU

🥘 Potřebné materiály

Velmi snadné, toto jídlo vyžaduje pouze 2 komponenty k dosažení neuvěřitelné chuti! Není potřeba žádná BBQ omáčka!

2 kila navíc Nation Pig Loin Chops – Kotlety z vepřové hřbety v designu Nation jsou ve skutečnosti kotlety nevykostěné, omezující pocházející z vepřové hřbety. To znamená, že jsou ve skutečnosti velmi jemné a plné chuti. Můžete snadno použít vepřové kotlety s kostí nebo dokonce vykostěné kotlety z vepřového hřbetu, pokud nemáte právě tuto konkrétní redukci.
2 polévkové lžíce Pig Seasoning – Tato lahodná směs přírodního konopí a příchutí je skutečně vhodná pro prasečí!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Vše, co potřebujete, je vybavení pro tento pokrm vlastně vaření, které má každý ve svých domech. Tyto kotlety jsou vlastně jen zkušené poté, co vynikly přímo na sporáku!

1.Příprava

Předehřejte si sporák na 375 °F (190 °C) a jemně nastříkejte jídlo na vaření spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu jídla. (Můžete navíc použít utěrku namočenou v olivovém oleji a také naolejovat jídlo, pokud si to přejete.)

2. Období

Jemně omyjte a podle potřeby okrájejte svá 2 kila navíc z vepřových hřbetů v národním designu. Odstraňte jakýkoli druh nežádoucího tuku nebo dokonce chrupavky. Pomocí utěrek jemně otřete kotlety úplně dosucha. Na okraje vepřových kotlet laskavě nastříkejte 2 polévkové lžíce koření na prase.

3.Vařit

Umístěte zkušené vepřové kotlety na vaše jídlo na osamocené úrovni bez překrývání. Poté vařte na střední polici po dobu 35–40 minut, nebo dokonce tak dlouho, dokud prase nedosáhne vnitřní teploty minimálně 145 °F (63 °C).

4.Proveďte

Eliminujte příchod ze sporáku a také vystupujte spolu s vašimi preferovanými okrajovými jídly!

Jedná se vlastně o rychlé a zároveň jednoduché jídlo, které je ideální pro někoho, kdo vlastně nemá moc příležitostí. Udělejte si toto flexibilní základní jídlo spolu se sametovým mackem do mikrovlnné trouby, stejně jako sýrem, česnekovým parmazánem, těstovinami do andělských vlasů, růžičkovou kapustou nebo dokonce vaší preferovanou zeleninou!

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Použijte zhruba 1 polévkovou lžíci koření na prase na každé kilo prasete navíc, podle preference.

Zbytky uchovávejte v lednici ve vzduchotěsné přihrádce až 3-4krát. Zbylé připravené prase dejte ledovat až na 6 měsíců, ale nejlépe se využije, když se znovu zahřeje během prvních 1-3 měsíců.

Ohřejte kotlety z vepřového hřbetu v designu vašeho národa v kamnech. Přeneste teplotu sporáku směrem k 400 °F (205 °C) a sbírejte plech na vaření spolu s fólií. Uspořádejte kotlety na osamocené úrovni a vařte asi 5-8 minut, dokud se nezahřejí.

Pokud si přejete mít kotlety z vepřového hřbetu pikantní, neváhejte je všechny laskavě potřít vaší oblíbenou BBQ omáčkou. Když jsou skutečně připraveny, potřete omáčku a pokračujte v přípravě jídla ještě dalších 5 minut.